Wingo

رزرو آنلاین بلیط هواپیما داخلی

پیشنهادهای پرواز داخلی

تهران اهواز
09 آذر
قیمت از
مشهد اهواز
09 آذر
قیمت از
مشهد تبریز
09 آذر
قیمت از
تهران شیراز
09 آذر
قیمت از
تهران کیش
09 آذر
قیمت از
تهران مشهد
09 آذر
قیمت از

مقاصد پرطرفدار

پکیج‌های مسافرتی خیال شما را در سفر راحت می‌کند. این سرویس نیازهای مختلف شما را با کیفیت بالا انجام می‌دهد. شما می‌توانید خدمات رزرو بلیط هواپیما، رزرو ، وقت سفارت و ...را در کنار هم در این پکیج داشته باشید

پرسش‌های متداول

جواب سوال‌های احتمالی خود درباره خرید بلیط هواپیما را اینجا می‌یابید
آیا امکان تغییر نام مسافر وجود دارد؟

به هیچ عنوان هیچ ایرلاینی تغییر نام انجام نمی دهد.در صورت درخواست برای عدم استفاده از بلیط تهیه شده، باید بلیط موجود را کنسل کنید و مجددأ بلیط جدید به نام مسافر جدید صادر کنید.

آیا امکان سفر دو نوزاد با یک بزرگسال در هواپیما وجود دارد؟

برای اینکه دو نوزاد بتوانند با یک بزرگسال سفر کنند یکی از نوزادان باید بیشتر از 12ماه سن داشته باشد و قادر به نشستن بر روی صندلی دارای کمربند ایمنی باشد. بنابراین در صورتی که هر دو نوزاد کمتر از 12ماه سن داشته باشند. می بایست مسافر بزرگسال دومی که حداقل 18 ساله باشد نیز آنها را همراهی کند.

میزان بار مجاز داخل کابین هواپیما چقدر است؟

ایرلاین ها درباره ی میزان بار مجاز در داخل کابین، قوانین مختلفی دارند.اما بطور میانگین شما می توانید بین 5 تا 7 کیلوگرم بار به همراه داشته باشید.معمولا توصیه میشود میزان بار از 7 کیلوگرم بیشتر نشود.

چه زمانی برای خرید بلیط اقدام کنیم؟

بهترین زمان برای خرید بلیط سیستمی داخلی 2 الی 3 هفته قبل از سفر می باشد و همچنین شما می توانید برای خرید بلیط سیستمی خارجی 3 الی 4 ماه قبل از سفر اقدام نمایید.

آیا بعد از خرید بلیط آنلاین امکان استرداد آن وجود دارد؟

بله شما میتوانید به راحتی و به صورت آنلاین بلیط خود را در وینگو استرداد کنید و هزینه ی کنسلی آن را دریافت نمایید.

رزرو بلیط هواپیما

خرید بلیط هواپیما و همچنین بررسی دقیق مسیرها و شرکت های هواپیمایی بخش مهمی از سفر شماست.خرید اینترنتی بلیط هواپیما علاوه بر اینکه نیاز شما را از مراجعه به آژانس های هواپیمایی رفع میکند به شما به بررسی دقیق و گرفتن تصمیم برای داشتن سفری بهتر کمک خواهد کرد.

وینگو این امکان را برای شما فراهم کرده که به راحتی و با چند کلیک مبدأ و مقصد و تاریخ مورد نظر خود را انتخاب و در زمان بسیار کم خرید خود را به صورت آنلاین انجام دهید.