Wingo

رزرو هتل داخلی

هتل‌های پیشنهادی

هتل درویشی مشهد
6 Booking Rate
هتل قصر طلایی
6 Booking Rate
هتل قصر
6 Booking Rate
هتل سارینا
6 Booking Rate
هتل داریوش
6 Booking Rate
هتل کوروش
6 Booking Rate
هتل مارینا
6 Booking Rate
هتل میراژ
6 Booking Rate
هتل چمران
6 Booking Rate
هتل هما
6 Booking Rate
هتل زندیه
6 Booking Rate
هتل پارسه
6 Booking Rate

مقاصد پرطرفدار

پکیج‌های مسافرتی خیال شما را در سفر راحت می‌کند. این سرویس نیازهای مختلف شما را با کیفیت بالا انجام می‌دهد. شما می‌توانید خدمات رزرو بلیط هواپیما، رزرو ، وقت سفارت و ...را در کنار هم در این پکیج داشته باشید

کیش
رزو هتل های کیش
تهران
رزو هتل های اصفهان
مشهد
رزو هتل های مشهد
شیراز
رزو هتل های شیراز

پرسش‌های متداول

جواب سوال‌های احتمالی خود درباره خرید رزرو هتل را اینجا می‌یابید
مدارک مورد نیاز برای ورود به هتل

یکی از اصلی ترین و مهم ترین مواردی که برای ورود به هتل مورد نیاز است همراه داشتن مدارک شناسایی معتبر مانند(شناسنامه، کارت ملی و ...)و همچنین تأییدیه رزرو هتل که در هنگام ورود به هتل باید ارائه شود. برای هتل های خارجی ارائه اصل پاسپورت یا کپی از صفحه ی اول پاسپورت لازم و ضروری می باشد.

واچر هتل چیست؟

واچر یا HOTEL VOUCHER یک نوع رسید پرداخت یا تأییدیه رزرو هتل است که نشان می دهد شما مراحل رزرو را به صورت کامل انجام داده اید و به مسئول رزرواسیون هتل ارائه می دهید.واچر می تواند به زبان های مختلف صادر شود اما در اکثر مواقع، واچر به زبان مبدأ یا زبان انگلیسی صادر خواهد شد. در واچر اطلاعات کامل هتل، اطلاعات مسافر، تاریخ ورود، مدت اقامت، شرایط کنسلی، نحوه پرداخت هزینه، نوع اتاق، تعداد مسافر، شرایط اقامت اعم از امکانات رفاهی، خدماتی هتل و همچنین کد رهگیری وجود دارد. بنابراین واچر هتل اصلی ترین رکن ورود مسافر به هتل می باشد.

در چه ساعتی می‌توانیم در هتل اتاق‌مان را تحویل بگیریم و در چه ساعتی باید اتاق را تحویل دهیم؟

طبق قوانین هتل در کل دنیا ساعت ورود 14 و خروج 12 ظهر است.و اگر مسافری بخواهد زودتر از ساعت 14 اتاق را تحویل بگیرد یا دیرتر از 12 اتاق را تحویل بدهد باید با پذیرش هتل هماهنگ کند و هزینه ی مازاد را بپردازد که به این هزینه نیم شارژگفته می شود.

چگونگی نحوه پذیرش هتل برای کودکان و محاسبه هزینه

هتل ها برای پذیرش کودکان قوانین سنی مختلفی دارند و همچنین برای کودکان ارائه مدارک شناسایی الزامی می باشد. هزینه اقامت هتل ها برای کودکان معمولا زیر 2سال رایگان و کودکان 2 تا 12 سال که نیاز به تخت جداگانه نداشته باشند رایگان و یا بسیار ارزان و برای سنین بالای 12سال به طور کامل محاسبه می شود.


رزرو هتل

با وجود اینترنت و افزایش خریدهای اینترنتی و امکاناتی که از این طریق می توانیم برای خود بدست بیاوریم. شما به راحتی می توانید با گوشی موبایل یا کامپیوترتان نسبت به رزرو اینترنتی هتل در کوتاه ترین زمان ممکن اقدام نمایید. در وینگو این امکان برای شما وجود دارد که از بین تعداد زیاد هتل ها خصوصا در شهرهای بزرگ و کشورهای دیگر و همچنین تنوع آنها، نسبت به انتخاب و بررسی هتل مورد نظر خود و شرایط و امکانات آن بپردازید.

با توجه به نکاتی که ذکر خواهد شد می توانید انتخاب درست تر و دقیق تری درباره ی هتل مورد نظرتان داشته باشید. نکاتی از قبیل: موقعیت مکانی، قیمت، برخورد کارکنان، امکانات هتل، خدمات، فعالیتها و تفریحات، امنیت و حفاظت و همچنین قوانین مربوط به کنسلی هتل را به راحتی در وینگو بررسی و مقایسه نمایید.